Йохан Льовґрен (Johan Lövgren) – доцент кафедри педагогічних наук факультету гуманітарних, спортивних та освітніх наук Університету Південно-Східної Норвегії (University of South-Eastern Norway, USN), керівник Норвезької програми підготовки вчителів народних вищих шкіл і Голова Глобальної мережі досліджень народної вищої школи (GNFR).

З 2008 року Йохан Льовґрен поєднував різні посади дослідника з активною викладацькою діяльністю у народній вищій школі. У 2018 році Йохан отримав ступінь доктора філософії за дисертацію “Рефлексивна спільнота: Навчальні процеси в норвезьких народних вищих школах” (“The Reflective Community: Learning processes in Norwegian folk high schools”). З 2021 року він працює на повну ставку доцентом в Університеті Південно-Східної Норвегії. Йохан опублікував емпіричні дослідження, засновані на соціокультурній теорії навчання з акцентом на педагогіці ідентичності НВШ Північної Європи. Останніми роками Йохан відіграє центральну роль у створенні міжнародних дослідницьких мереж з питань  педагогіки народних вищих шкіл. Він очолює програму підготовки вчителів НВШ в USN.

Написав статтю Вчимося разом, яку ми переклали для обговорення із нашою спільнотою на вебінарі за участі Йохана 20 вересня 2023 року.

Див. також:

Йохан Льовґрен