Ми вдячні за підтримку нашим партнерам:

Global Network for Folk high school Research (GNFR) – Глобальна мережа досліджень народних вищих шкіл була створена з метою розвитку більшої взаємодії між науковцями та практиками, зацікавленими в емпіричних дослідженнях у галузі педагогіки народних вищих шкіл. Ініціюючи, впроваджуючи та просуваючи проекти, що описують народні вищі школи в різних географічних і культурних середовищах, мережа прагне поглибити розуміння ідентичності та практики рухів за народну вищу школу.

The Association of Folk High Schools in Denmark (FFD) – Данські народні вищі школи організовані асоціацією, відомою як FFD, зі штаб-квартирою в Копенгагені. FFD є національною організацією, що об’єднує всі 70 народних вищих шкіл Данії. Метою FFD є просування ідеї народної вищої школи, а також створення гарних і вільних умов для розвитку цього типу шкіл. Асоціація проводить великі комунікаційні кампанії для шкіл, працює над розвитком народної вищої школи як такої, підтримує політичні та професійні відносини з урядом і партнерами як на національному, так і на міжнародному рівнях.

University of South-Eastern Norway (USN) – Університет Південно-Східної Норвегії. Має факультет гуманітарних, спортивних та освітніх наук з кафедрою педагогічних наук, яка, зокрема здійснює програму підготовки вчителів народних вищих шкіл (НВШ).

Відкритий Університет Майдану (ВУМ) – це всеукраїнський рух громадянської освіти, який виник під час «Революції Гідності» на Майдані 2013-14 років. ГО ВУМ є власником та розвиває Першу дистанційну платформу громадянської освіти в Україні, ВУМ online. Платформа розпочала роботу 1 жовтня 2015. ВУМ online запрошує до самоосвіти та саморозвитку кожного громадянина, незалежно від його статусу чи соціального становища, але найперше – тих, хто хоче реальних змін у персональному житті, у житті своєї громади, у житті держави Україна.

Ekskäret Foundation – це фонд, який має на меті сприяти спільному створенню більш свідомого та сталого суспільства, в якому люди створюють більше добробуту для себе, один для одного та для світу. Фонд був заснований у 2009 році і з тих пір розробив/віднайшов місця, поля діяльності та контексти для допитливих пошукових зустрічей, діалогу та трансформаційного навчання протягом усього життя. Починаючи з молодіжних таборів, Фонд пропонує семінари, програми, конференції та робочі лабораторії з розвитку особистості та соціальних перетворень. Все це – з метою збільшення нашої спроможності створювати нову історію більш сталого та свідомого суспільства.

Nordic Bildung – це некомерційна, політично не пов’язана асоціація, яка тримає в полі зору швидкий технологічний розвиток, суспільні зміни та екологічні проблеми, наполягає на людській гідності та демократії, і працює у напрямку процвітання, метамодерного майбутнього, багатого змістом, прагненнями та культурою. Nordic Bildung – це скомбіновані разом дослідження майбутнього, аналітичний центр (think tank) та скандинавський народний більдунг. З 2018 року Nordic Bildung є головним рушієм мережі European Bildung Network, і наразі налагоджує співпрацю з людьми та організаціями у США. Мета асоціації – працювати глобально.

Запрошуємо прочитати і підписати Маніфест Більдунгу (English)!

European Bildung Network – це мережа, яка забезпечує платформу для громадян та організацій для активного просування Білдунга та надання європейцям можливості створити найкращу версію Європи для всіх. Мережа плекає відкриту розмову та вживає конкретних дій щодо Білдунга. European Bildung Network зміцнює, сприяє та пов’язує бесіди про Білдунг на всіх рівнях суспільства, і прагне залучити сектори комерції, виробництва, технологій, науки, етики, релігії, мистецтва, політики та освіти. Мережа ділиться знаннями та висвітлює найкращі практики, ініціативи та заходи по всій Європі.

DVV International в Україні – представництво Інституту міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV International), яке працює в Україні з метою підтримки створення та розвитку сталих структур, які займаються освітою дорослих та молоді і здійснює це на трьох різних рівнях: мікро-рівень (освітні заходи для дорослих), мезо-рівень (допомога у створенні незалежних організаційних структур та мереж серед провайдерів освіти для дорослих) та макро-рівень (консультаційні послуги щодо секторальної політики та адвокаційної діяльності).

Cowo.guru – середовище розвитку мислення, яке ставить за мету відкривати шлях до розвитку 4 спроможностей: мислення, мріяння, бути в мірі та діяльності задля творення нового майбутнього. Цей шлях вони називають “Шляхом мирієвця”. Мирієвець – це скорочення від 4 вказаних вище спроможностей. Cowo.guru складається з 2-х рівнів. Cowo.школа – відкриття та навчання 4 спроможностям. Cowoріум – це навчання роботи з ідеями та їх практична командна реалізація. Cowo.guru активно розвивається у містах України. Випускники курсів Cowo.guru потрапляють в спільноту в якій вони навчаються, спілкуються та взаємодіють. Cowo.guru допомагає розвиватись особистостям, бізнесам, містам.