Ми, Українська мережа більдунґу, вже тривалий час комунікуємо і співпрацюємо із колегами з Асоціації народних вищих шкіл Данії. Нижче наводимо переклад двох пов’язаних матеріалів від цієї асоціації – оголошення про можливість для українських молодих людей, а також коротку історію того, як данці створюють такі можливості, щоб підтримати Україну під час війни і після неї.
Стипендія для навчання українців у данських народних школах у 2024 році
![Стипендія для навчання українців у данських народних школах у 2024 році Стипендія для навчання українців у данських народних школах у 2024 році](https://bildung.in.ua/wp-content/uploads/2023/05/danish_and_UA_flags-600x350.jpg)