Вертикальний розвиток – це модель холістичного розвитку дорослих, створена на основі багаторічних досліджень вчених. Вона структуровано пояснює, як доросла людина може розвивати зрілість мислення і дій, і, по суті, показує шлях до досягнення мудрості. Модель вертикального розвитку також пояснює парадокс, чому в світі так багато прекрасних ідей, відкриттів, методик, прикладів, моделей, ноу-хау, але втілити їх можуть лише одиниці.

Багаторічні дослідження Гарвардських вчених Роберта Кеганa і Лізи Лейї, Білла Торберта і Сюзани Кук Гройтер показали, що чим більш зрілою є людина за шкалою вертикального розвитку, тим краще вона здатна навчатися і швидше реагувати в силу більшої широти інтелекту. Чим далі пішла людина в розвитку, тим краще вона зауважує і об’єднує окремі факти в цілісні сценарії.

Про все це та багато іншого дізнаються наш учасники сьогодні від Irena Pranskeviciute (Литва), спеціаліста в галузі стратегічного розвитку організацій, управління та підтримки соціального підприємництва, та Vytas Buciunas (Литва-Україна), Інтегрального Коуча, фасилітатора організаційних трансформацій, управлінця з 20-річним досвідом у міжкультурному середовищі.

Джерело у Фейсбуці

Вертикальний розвиток