Друзі, привіт!

Нещодавно ми пообіцяли провести україномовний семінар “Практики діалогу” для того, щоб всі, хто хоче, могли легко взяти участь у семінарі на таку важливу для майбутнього України тему.

Якщо говорити в контексті фолькбільдунґу в Україні, маємо підкреслити, що діалог є основним методом проведення навчання як у народних вищих школах, так і у навчальних гуртках. Якщо хочемо розвиватись – маємо вміти вести діалог! Через діалог ми можемо розвивати довіру в нашому суспільстві і підтримувати демократію.

Обіцяли – робимо:

Запрошуємо вас у вівторок 27 червня о 19:00 приєднатись до двогодинного онлайн-семінару “Війна як провал діалогу: діалог про діалог”. Під час нього:

  • ми прояснимо,  що є діалогом, а що ні
  • познайомимося з одним із методів діалогу – зі Сфокусованою бесідою – який був народжений війною, та попрактикуємо його
  • подосліджуємо  діалог в ваших контекстах
  • підсумуємо досвід і обговоримо  ваші питання

Цей семінар для вас проведе давня прихильниця Української мережі більдунґу –  фасилітатор, психолог, коуч, співзасновниця агенції фасилітаторів Facilitation park Тамара Сухенко.

❗ Технічні вимоги:
для повноцінної участі  просимо Вас  приєднатись до нього з ноутбука або комп’ютера, адже деякі функції zoom, які ми будемо використовувати, не будуть доступні з телефонів/планшетів, та користуватися навушниками.

Дата і час: вівторок 27 червня о 19:00
Тривалість: 2 години
Формат: онлайн-семінар
Вимоги: ноутбук або комп’ютер і навушники

❗ Обов’язково зареєструйтесь: