Нагадуємо, що зідзвон із нашими колегами з Університета Лінчопінга 16 травня відбудеться з 14:00 до 16:00. Вони будуть говорити англійською мовою.

Для тих з вас, хто не розуміє англійську або не говорить нею, ми організуємо участь у цьому зідзвоні наступним чином:

Під час зідзвону Вам потрібно буде використовувати одночасно 2 пристрої:

1) Перший пристрій – комп’ютер – для приєднання до основного англомовного Zoom, в якому будуть всі учасники заходу. Тут ви маєте вимкнути свій мікрофон (Mute).

Посилання на цей головний англомовний зідзвон ми вже подали вище: https://liu-se.zoom.us/j/65473328377 (Meeting ID: 654 7332 8377). – Варто приєднатись о 13:55, щоб перевірити, чи Ваше ім’я відображається в Zoom англійською.

2) Другий пристрій – смартфон – для приєднання до додаткового україномовного Zoom, в якому будуть лише ті, хто не розуміє англійську і перекладач для них. В моменти, коли ви не говорите, вимкайте свій мікрофон (Mute) – щоб уникати небажаного шуму.

Ось посилання на цей україномовний зідзвон: https://us02web.zoom.us/j/3012829714?pwd=aW10N0JlcDdTdlorclIxMmw5dTdaUT09 (Meeting ID: 301 282 9714, Passcode: 335214)

Якщо Ви не говорите англійською, ОБОВ’ЯЗКОВО:

  1. встановіть Zoom на свій смартфон прямо зараз.
  2. Добре зарядіть смартфоне перед подією
  3. В обох Zoom-ах напишіть своє ім’я і прізвище англійськими літерами однаковим чином – щоб ми точно розуміли, в яку групу Вас додавати

Таким чином, ви на комп’ютері будете бачити все, що показують, а через смартфон ви зможете чути переклад українською того, що говорять англійською.

Схематично це виглядатиме так:

У певні моменти ми будемо розділятись для роботи в групах. – Вам знадобляться обидва підключення.

Ми розділимо вас на однакові групи в обох Zoom-ах згідно Ваших імен в них, щоб ви бачили і чули коректно.

Дуже чекаємо на Ваші відповіді у онлайн-формі (якщо Ви ще не відповіли) і на зідзвон із вами!